€ 139,95
Studio Anneloes Rensje polkadot dames blouse met lange mouw in blauw
Deze Studio Anneloes Rensje dames blouse lange mouw in donkerblauw heeft een all-over dessin van witte polkadots. De casual blouse sluit met een volledige knoopsluiting aan de voorzijde en is afgewerkt met een klassieke overhemdkraag. De lange mouwen zijn ingezet met lichte plooien voor volume en eindigen in manchetten die met twee knopen sluiten.
Pasvorm en Stijladvies
Je combineert deze polkadot blouse het beste voor een moderne en optimistische look. Combineer de blauwe lange mouw dames blouse met een effen broek om het patroon te laten spreken, of ga voor een complete look met een bijpassende travel broek van Studio Anneloes.
Productkenmerken
- Kleur - Donkerblauw
- Sluiting - Volledige knoopsluiting
- Design - Polkadot
- Lengte - Heuplengte
- Materiaal - 73% Polyamide, 27% Elastaan
- Artikelnummer - 13494
Service en Verzending
Bij bestellingen vanaf €50, verzenden wij gratis binnen Nederland en België. Onder dit bedrag betaal je €4,95 (NL) of €6,50 (BE & DE). Voor Luxemburg en Frankrijk geldt gratis verzending vanaf €100. Bestel je onder dat bedrag? Dan rekenen we €9,50 verzendkosten.
| Productnummer: | 00358036-30-S |
|---|---|
| Kleur: | Blauw |
| Productgroep: | Dames blouse lange mouw |
| Artikel ID : | 13494 |
| Omschrijving: | Rensje polkadot blouse |
| Kleurreferentie: | 6914 darkblue/kit |