€ 329,00
Zilveren dames blazer jacket van Otto d'Ame
Dit korte jasje van Otto d'Ame combineert een klassieke snit met een opvallend zilver rugpand vol structuur. Aan de voorzijde vind je een tijdloze reverskraag, een dubbele knopenrij met donkere knopen en twee nette klepzakken. De gerimpelde elastische zoom aan de achterkant geeft het model een eigentijdse en comfortabele pasvorm.
Pasvorm en Stijladvies
Draag deze dames blazer zilver van Otto d'Ame met een bijpassende pantalon voor een stijlvol ensemble, of combineer het item met een jeans en sneakers voor een ontspannen uitstraling.
Productkenmerken
- Kleur - Zilver
- Zakken - Twee klepzakken
- Sluiting - Dubbele knopenrij
- Design - Glanzend rugpand met elastische zoom
- Lengte - Kort model
- Artikelnummer - BCA-DG6239
Service en Verzending
Bij bestellingen vanaf €50 verzenden wij gratis binnen Nederland en België, daaronder betaal je €4,95 voor Nederland of €6,50 voor België en Duitsland, terwijl voor Luxemburg en Frankrijk gratis verzending geldt vanaf €100 met daaronder €9,50 verzendkosten.
| Productnummer: | 00369119-15-36 |
|---|---|
| Kleur: | Zilver |
| Productgroep: | Dames blazer |
| Artikel ID : | BCA-DG6239 |
| Omschrijving: | jacket |
| Kleurreferentie: | var.unica |